درباره سایت

با درود بر تمام تشنگان حقیقت و راستی ؛ این وبسایت با گردهم آمدن جوانانی اهل مطالعه و با تفکراتی ضد صهیونیستی شکل گرفته است .

ما در این سایت در جهت روشنگری و افشای حقیق پیرامون چرایی و چگونگی آغاز و پایان جنگ جهانی دوم که به ملت و حکومت آلمان تحمیل شد و نقش صهیونیست جهانی در آن و نیز افشگری پیرامون بزرگترین دروغ تاریخ ” هولوکاست “.

بزودی تیمی از گرافیست ها و مترجمان و ویراستاران به این جمع افزوده می گردند که در جهت هرچه بیشتر شدن محتوای سایت نقشی تعیین کننده خواهد داشت .

این وبسایت در حدود ۵ سال پیش آغاز به کار کرده و همواره رسالت خود را که همانا مبارزه با سلطه صهیونیست هست را انجام دلده است.

از دیگر اهداف اینسایت مبارزه با تفکرات مصموم و زیانبار کمونیستی و آتئیستی می باشد که به محظ تکمیل تیم آن شروع به کار خواهد نمود .

همین جا بطور رسمی اعلام می شود که هرگونه کمک در جهت ارتقا سایت را ارج نهاده و از آن استقبال می کنیم .

تنها خط قرمز ما منافع ملی است .

با سپاس

مدیریت سایت : م

You may also like...

One thought on “درباره سایت”

  1. ح گفت:

    درود بر شما و گروهتان و پیشوای بزرگ هیتلر باد
    درود بر شما باد که با این کار مردم جهان رو از بی شرف بازی های انگلیس و آشغال بودن اسرائیل آگاه می کنید
    باید تاریخ واقعی و دستکاری نشده و زندگی نامه ی پیشوای بزرگ هیتلر را به مردم برسانیم تا وقتی یاد حذب نازی می افتند نگند که حذب بزرگ و قدرتمند نازی یه حذب شورشی بوده
    باید به جهان نشام دهیم که انگلیس و اسرائیل از ترس چطور دارند تلاش می کنند تا حذب قدرتمند نازی را برای جهانیان حذب منفور شده نشان می دهند چقدر از قدرت واقعی نازی ها می ترسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.