هدف و درک از جنبش‌ ملی ما چیست؟

هدف و درک از جنبش‌ ملی ما چیست؟

 

ناسیونال سوسیالیسم نیامده است شعار دهد و فقط تاریخ و رویدادهای جنگ جهانی دوم را بگوید. برخی دوستان فکر میکنند اینجا فقط نازی گالری است و عکس تانک و مسلسل و سربازان ورماخت باید گذاشته شود تا آنها راضی باشند، درصورتی که اصل حق مطلب ادا‌ نمیشود. آدولف هیتلر میگوید هدف از جنبش‌ ما این است که انسانی متفاوت خلق شود.

ناسیونال سوسیالیسم یعنی انقلاب درونی، یعنی انقلاب فکری، خصوصا که با مهر ملی گرایی ایرانشهری خودمان ادغام شده است یعنی میانه‌رو تر شده است، ناسیونال سوسیالیسم یعنی سیاست، یعنی جوشش فکری، یعنی اشاره کردن به همه مسائل ملی داخلی و نکات مهم تاریخ معاصر، یعنی بدانی چه چیز برای یک ایرانی خوب و مفید است و چه چیز مضر و در نهایت برای آزادی بشر و جهان تلاش کنی.

این جهان‌بینی ناسیونالیسم آریایی است، برخلاف ناسیونالیسم ترکی و عربی ستیزی با نژادهای دیگر ندارد. جنبش ملی اجتماعی ناسیونال سوسیالیسم نوین ایرانشهری که ما هستیم، فقط نیامده‌ایم که جام های تاریخی ایران و یا جنگ های استالینگراد و خارکوف را شرح دهیم.
ناسیونال سوسیالیسم ایران بیدار و هوشیار است، بروز است، مطابق با عملکردهای روز سیاسی داخلی کشور و جهان است.
ما باید بدانیم آخوند چه زهری است یا صهیونیسم چگونه با نقاب پانترکیسم، پانکردیسم با طرح تجزیه ایران و یا ترور بیولوژیکی میخواهد مغزها را نابود و ایران را از درون پوک کند.
باید خانواده‌ها بدانند که مواد مخدر، محصولات تراریخته و غذاهای سمی و خیلی از چیزهای دیگر چه ضرری میتواند بر روی ژن انسان و جوامع بشری داشته باشد. اتفاقات روز مهم که در ایران و جهان میافتد باید تحلیل کرد و باید بدانیم در کجا هستیم چه میکنیم چه اتفاقی میافتد، ما باید حال خود را پلی کنیم به گذشته‌ی با اصالت و پرافتخار خودمان، اگر بخواهیم فقط چهارتا آثار تاریخی نشان بدهیم و بگوییم من ملی گرایی ایرانی هستم یا چهارتا عکس سربازان ورماخت نشان دهیم بگویم من ناسیونال سوسیالیست هستم این پوچ‌گرایی بیش نیست‌. هدف ما از ناسیونالیسم آریایی نشان دادن راه روشن است و مکاتب ضاله‌ی یک مشت استعمارگَرانی است که جهان را به سیاهی کشاندند.

ما امروز زندگی میکنیم و باید بدانیم در زمان هیتلر، یهود پشت چرچیل بود و امروز یهود در لباس پانترکیسم است در لباس فمینیسم و داعش و حتی در لباس برخی از نئونازی‌ها با شعارهای از پایه دروغ ناسیونالیسم سفید!
ناسیونال سوسیالیسم ایران به خطر تجزیه طلبان ایران، به فسادهای روز دولت‌مردان، به ترور بیولوژیک، به تاریخ پرشکوه ایران، به آرمان ملی ایرانشهری، و حتی تحلیل برخی از اتفاقات دنیا و نفوذ صهیونیست ها آگاه است.
جنبش‌ ملی ما به همه چیز که تاثیری بر منافع و ارزش های ملت ایران داشته باشد سعی به بازگویی میکند.
ملی گرایی یعنی داشتن همه‌ی اینان و نه صرفا فقط پیوستن به تاریخ بدون تجربه و الگو و نه فقط‌ گفتن به فسادهای روز سیاستمداران بدون آرمان سازی ملی که امروز اپوزوسیون خائن به اسم ایران دارد دنبال میکند، بلکه یک ملی گرا باید به همه چیز بنگرد.

امروز خیلی ها پشت فروهر و شیرخورشید درحال جیره خواری استعمارگران آمریکا و انگلیس را میکنند که به قول هیتلر و محمدرضا شاه پشت این کشورهای استعمارگران یهویانی هستند که اداره همه چیز را دردست دارند.

با نشان دادن چهارتا جنگ قادسیه ونشان دادن آثار تاریخی نمیتوانیم خود را یک عنصر ملی بنامیم.
ما قادسیه دیروز را هم‌ میگوییم و هم قادسیه امروز که چگونه در لباس مبتذلات جای خورده است‌. ما‌ میگوییم که خیانت چندین ایرانی و پیوستن به لشگر اعراب در نبرد قادسیه همان خیانت وطن فروشانی است که با نماد فروهر و گردون مهر و اسم کوروش بزرگ، آمریکا و انگلیس و یهودیسم را ناجیان ایران میدانند.

ما باید بیان کنیم این آخوندان همان انگلیسی هایی هستند که فراماسون ها و یهودیان سرمایه دار دیروز در جنگ جهانی دوم پشت چرچیل جا خورده بودند و آدولف هیتلر هزارابان بار برای فهماندن این‌ موضوع به جهانیان اثبات کرد، اما از او چهره‌ی بد ساختند.

باید بدانی در چه برهه زمانی هستی، نبرد دیروز ناسیونال سوسیالیسم با استعمار باید پلی باشد برای اتصال گذشته تاریخ خودمان به امروز که این استعمار آیا با لباس ایرانی و یا آخوند جای خورده است یا نه؟ در لباس ملی گرایی ایرانی و یا در لباس ناسیونال سوسیالیسم جای خورده است یا نه؟

کسی که تاریخ نخواند محکوم به تکرار است، و کسی که از تاریخ الگو نگرفته باشد و نتواند با اتفاقات حال امروز تطابق دهد یک بی شعور است، گرچه هزاران کتاب خوانده باشد.

جنبش ملی ما در حال نبرد در چندین جبهه میباشد ما هم تاریخ را میگوییم و هم استثمارِ استعمار نوین را، گذشته الگویی است برای ما که چطور سیاهی‌های که ظاهر جدید دارند مبارزه کنیم.

منبع: اعتدال برای عدالت

t.me/IRAN_NAZISM

t.me/Derafsh_Iranshahr

***  تدکر مهم  ***

وبسایت I-NAZI.IR طبق قوانین عملکرده و در صورت تدکر مقامات ذی صلاح مقاله یا تصاویر به کار رفته را از سایت حذف خواهد کرد.

پیرامون محتوای ارائه شده در کانال ها و گروه های منصوب به منبع این وبسایت هیچ مسئولیتی نداشته و صرفا بازتاب دهنده بوده .

محتوای کانال یاد شده که در صفحه نخست وجود دارد نیز در صورت اعلام مراجع ذی صلاح حذف خواهد گردد.

 

Tags

You may also like...

0 thoughts on “هدف و درک از جنبش‌ ملی ما چیست؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.